3.12.15

ZOMBIE.PL

Ładnych parę miesięcy, z różnych powodów, nie zamieszczałem wpisów na blogu. Dziś mały progres. Donoszę uprzejmie, iż nowa powieść, jaką napisałem z Łukaszem Radeckim ukaże się najpewniej w lutym przyszłego roku. Nosi tytuł ZOMBIE.PL, a wydawcą jest Zysk i s-ka. Poniżej wklejam opis i okładkę. Enjoy! :-)

Polskie zombie w natarciu!

Karol Szymkowiak miał wszystko. Pieniądze, piękną żonę, wspaniałego synka. Właśnie otworzył nową restaurację w Gdańsku i przypieczętował sukces suto zakrapianą imprezą. Następny ranek przyniósł jednak coś więcej niż tylko potężnego kaca.

Polskę opanowała epidemia zombizmu. Żywe trupy, których przysmakiem jest ludzkie mięso, sieją krwawy terror i spustoszenie na ulicach Gdańska. Jedyną szansą Karola na przetrwanie jest dołączenie do grupki nielicznych ocalałych, którzy schronili się w kościele parafii Świętego Wojciecha na Zaspie. Czy ktoś z nich pomoże mu dotrzeć do rodziny w Poznaniu? Czy zaufanie i pomoc to puste pojęcia w świecie pogrążonym w koszmarze, gdzie nie obowiązują już żadne wartości? Podróż do stolicy Wielkopolski stanie się makabryczną szkołą przetrwania i mrożącą krew w żyłach przygodą.

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz