9.8.13

POWRÓT "BIZARRO BAZAR"

Jak się właśnie dowiedziałem, zbiór opowiadań bizarro, zatytułowany BIZARRO BAZAR, który jakiś czas temu ukazał się za sprawą Niedobrych Literek w limitowanym nakładzie 100 egzemplarzy, teraz dostępny jest również w formie e-booka. W zbiorze znajduje się moje opowiadanie DUCKFUCKER, które przypadkiem albo i nie doczekało się fanpage'a na Fejsbuku, a za każdym razem, jak pojawiam się na jakimś konwencie, ludzie mnie zaczepiają i wymawiają ten tytuł z ogromną i trochę podejrzaną radością... Boję się, że będzie gorzej, ale mimo wszystko polecam przeczytać!


2 komentarze:

 1. "Duckfucker" na długo pozostaje w pamięci. Opowiadanie idealnie definiujące dla mnie konwencję bizarro :) Popieram wszystkich, którzy czekają na dalsze przygody Filipa.

  Właśnie jestem świeżo po przeczytaniu "Wylęgarni". Świetny zbiorek! Nie mogłam oderwać się od lektury i już chce więcej. "Dom doktora Gachet w Auvers", "Wylęgarnia" i "Odgłosy Cytadeli" najbardziej przypadły mi do gustu. Możliwe, że popełnię recenzję ;)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Paulino, nad dalszymi przygodami Filipa pomyślę, acz mieszane uczucia miewam w związku z tą "jajcarską" opowiastką. Zdaje się, że opowiadanie part II musiałoby nosić tytuł MONKEYFUCKER...
  Strach pomyśleć...

  Fajnie, że zbiór Ci podszedł, a recenzję chętnie przeczytam. Trzymaj się,
  R.

  OdpowiedzUsuń