20.5.13

"WYLĘGARNIA" W SPRZEDAŻY

W sprzedaży pojawił się właśnie mój nowy zbiór opowiadań WYLĘGARNIA. Polecam zajrzeć na stronę Wydawnictwa Forma, gdzie znajdują się informacje o książce i gdzie również można ją zamawiać. Niebawem także będzie do nabycia w księgarniach. Enjoy!

Opis:

Wylęgarnia to zbiór trzynastu opowiadań grozy ukazujących niezbadane rejony ludzkiej wyobraźni. To trzynaście wrót, prowadzących do światów paralelnych, w których lęk przybiera najróżniejsze formy. Wchodząc w nie, poznamy tajemnice kryjące się w fortyfikacjach poznańskiej Cytadeli. A więc tego miejsca, w którym doszło do ostatniej w historii Polski publicznej egzekucji. Zrozumiemy kim jest mroczna postać, która ni stąd ni zowąd pojawia się na reprodukcji znanego dzieła van Gogha. Poczujemy jak można przetrwać podróż pociągiem nawiedzonym przez ducha seryjnego zabójcy. Dowiemy się, o czym traktować może przedstawienie, mające odbyć się w sekretnych podziemiach nowoczesnego hotelu w centrum miasta. Oczywiście tylko wtedy, gdy naszego postrzegania nie zakłóci nam strach, nieodłącznie towarzyszący podczas lektury.


11 komentarzy:

 1. Jupi jej, nareszcie ;)
  Powiedz mi, czy będzie okazja złapać Cię na Dniach Fantastyki w niedzielę? Niestety nie uda mi się dotrzeć w sobotę na spotkanie z Tobą, a chciałabym podpis na "Szóstej erze", czy też moim ulubionym "Siedlisku" ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zamówione! Będę pierwszy ;)

  J.

  OdpowiedzUsuń
 3. Paulino, myślę, że okazja będzie. Ja co prawda dość wczesnym popołudniem wracam w niedzielę do Poznania, ale do południa najpewniej zjawię się na miejscu. Skrobnij mi maila z numerem telefonu, to zadzwonię w niedzielę i się zgadamy. Miło będzie poznać :-)

  J. - dobrej zabawy podczas lektury :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem czemu przeoczyłem twoją obecność we Wrocławiu w spisie "imprez". A czy będzie możliwość nabycia "Wylęgarni" właśnie we Wrocławiu?

   Usuń
  2. Potwierdzam - bedzie mozna kilka egzemplarzy na DFach kupić. Pozdro!

   Usuń
 4. Mordum, spróbuję złapać wydawcę i zapytać o WYLĘGARNIĘ. Bo plan, aby była już dostępna na DF był, jeno nie wiem, czy się nic po drodze nie wykręciło.
  Do zobaczenia!
  Rob

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy "Wylęgarnia" pojawi się w jakichś innych księgarniach internetowych? Czekam niecierpliwie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Patryk, książka lada dzień ma się pojawić zarówno w innych księgarniach internetowych jak i stacjonarnych.
  Pozdr,
  R.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetnie.
  Zaraz, zaraz, czy mi się dobrze wydaje, że opowiadania z tego zbioru są jakoś ze sobą powiązane? Jakąś ogólną koncepcją, nie fabularnie? Na przykład wszystkie dzieją się w Poznaniu?

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie, nie są ze sobą powiązane w żaden szczególny sposób, choć akcja kilku z nich rzeczywiście toczy się w Poznaniu. Są też dwa mroczbe kawałki - KOŚCIÓŁ W AUVERS oraz DOM DOKTORA GACHETA W AUVERS, które traktują o obrazach Van Gogha i o samym malarzu...
  R.

  OdpowiedzUsuń