8.5.13

"BIZARRO BAZAR"

Na 26 maja zaplanowano premierę antologii utworów z gatunku bizarro - BIZARRO BAZAR. Oprócz tekstów takich zagranicznych mistrzów wszelkiego rodzaju dziwacznych kawałków jak Carlton Mellick III, Cameron Pierce czy Edward Lee a także polskich szaleńców literackich pokroju Dawida Kaina, Kazka Kyrcza czy Krzyśka Maciejewskiego, uświadczycie tekstu także i mojego - czy dziwacznego? Chyba jednak tak. Ale oprócz tego, że dziwacznego, to też totalnie popapranego pod wieloma względami. DUCKFUCKER, bo o tym kawałku mowa, to historia faceta, który ma swoje za uszami... I nie tylko za uszami, szczerze mówiąc, gdyż lubi dymać kaczki, a więc tytułem możecie się jak najbardziej sugerować...

BIZARRO BAZAR będzie wydaniem kolekcjonerskim, przygotowanym przez ekipę Niedobrych Literek. Można już zamawiać na Allegro w przedsprzedaży. Poniżej wklejam przepiękną moim skromnym zdaniem okładkę, a po więcej szczegółów odsyłam TUTAJ.


4 komentarze:

 1. Okładka dajhe radę. Zestaw nazwisk... imponujący :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książka zamówiona ;) Jestem bardzo ciekawa efektu, bo nazwiska zaprawdę imponujące. Lee i Mellick w kolejnej antologii- bardzo to lubię i tak trzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czytałem niedawno Pańską "Pokutę" i jeśli to opowiadanie jest choćby w połowie tak dobre to będę w pełni zadowolony. Ksiązkę zamówiłem na allegro. Pozdrawiam serdecznie i od razu mam pytanie - czy na targach w stolicy Pan będzie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta książka może niejednemu urwać łydki :-)

  Na Targach będę służbowo na stoisku Wydawnictwa Replika. Można zajrzeć, pogadać, jak najbardziej zapraszam.

  Rob

  OdpowiedzUsuń