5.11.12

PREMIEROWE OPOWIADANIE


Moje premierowe opowiadanie DOMMINA trafiło do najnowszego numeru HIRO, który sporo miejsca poświęcił tematyce straszydeł i grozy. Polecam zajrzeć na stronę magazynu, gdyż numer jest już online, a wersja papierowa  lada dzień trafi do sprzedaży. Oprócz DOMMINY w numerze przeczytacie również między innymi wywiad z Edwardem Lee. Miłej lektury!

5 komentarzy:

 1. http://issuu.com/hiro_free/docs/hiro_free_28 Dziwię się, że nikt nie komentuje. Przeczytałem już kilka dni temu i jak najbardziej polecam. Klimatem przypomina jedno opowiadanie z Twarzy Szatana - o chłopcu zabitym przypadkowo siekierą przez swego ojca-drwala - które kiedyś czytałem. Jednym słowem: Kocur. Na - tak zwanym - propsie, ziom.
  P.S. Piszę teraz opowiadanie z niekłamaną dedykacją dla Roberta i, jak się nad tym zastanowię, wyślę na maila. Pozdro (od urodzonego w latach osiemdziesiątych)!

  OdpowiedzUsuń
 2. Intrygujący komentarz :) Opko podeślij, a i dzięki za przywolanie ducha opowiadania LAMENT.
  Pozdr,
  R.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hm. Zaraz obaczę, co tam napisałeś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie widuję Cię ostatnio Robert w 'telewizji', więc odbiłem to sobie ściągając Szóstą Erę z chomikuj.pl. Z grzeczności nie daję linku :) Lektura pochłonęła mnie na trzydzieści stron, nieodwołalnie i pozwala pomyśleć, powspominać czasy Liceum, czasy studenckie mniej, choć też. Polecam i pozdrawiam. Mateusz

  OdpowiedzUsuń
 5. Mateusz, dzięki za miły wpis! Cieszę się, że SZÓSTA ERA przypadła Ci do gustu.
  W TV wczoraj omawiałem kilka książek, min 13 RAN, NIEMY STRACH Mastiego i KOBIETĘ Ketchuma :-)
  Dobrego,
  Rob.

  OdpowiedzUsuń