18.5.11

"SZÓSTA ERA" - ZAPOWIEDŹ

W zapowiedziach wydawnictwa Replika pojawiła się właśnie moja powieść SZÓSTA ERA, której premiera planowana jest na początek lipca. Poniżej opis, okładka niebawem.

Duchy Azteków i najbardziej krwawe indiańskie bóstwa od dawna planowały zemstę na białym człowieku. Nie były na to gotowe... aż do teraz.

Dawid Galiński jest nauczycielem biologii w liceum. Podczas zajęć jeden z jego uczniów przechodzi dziwną metamorfozę i zaczyna recytować słowa pradawnej pieśni. Niedługo potem inny uczeń zostaje brutalnie zamordowany. Galiński doznaje wrażenia, że coś zagnieździło się w jego głowie. To mówi do niego. Śledzi każdy jego ruch…

Tymczasem dochodzi do kolejnych mordów. Ofiarom są wyrywane serca, a ich ciała zostają obdarte ze skóry. Poznań staje się epicentrum niewytłumaczalnych, szokujących wydarzeń, które wstrząsają jego mieszkańcami.

Świat stanął w obliczu wielkiej zagłady, jaką dawno temu przepowiedzieli Indianie Mezoameryki.

4 komentarze:

 1. Duchy Azteków i indiańskie bóstwa- nie powiem, brzmi bardzo ciekawie :)
  Przywodzi mi na myśl najlepsze książki Mastertona :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ świetna wiadomość!
  Nie mogę się doczekać kiedy przeczytam:)
  Gratuluję i pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wreszcie książka tylko Pańskiego autorstwa! Bardzo lubię Pańskie opowiadania i do dla mnie dobra wiadomość. Napisałem do Pana maila z pytaniem, będę wdzięczny jeśli Pan odpowie.
  Pozdrawiam,
  Mateusz Bajka

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za miłe słowa:-)
  Mateusz, Tobie również dziękuję za maila. Odpisałem.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń