19.2.18

"UPIORNA UCZTA"

UPIORNA UCZTA - taki tytuł będzie mieć mój nowy zbiór opowiadań. Książeczka ukaże się na przełomie lutego i marca nakładem wydawnictwa Phantom Books Horror. Poniżej okładka i roboczy opis:


"Podczas nocnego patrolu mrocznymi uliczkami jednej z dzielnic Poznania policjanci dostrzegają wypełzające z ziemi szkielety… Kościotrupy są agresywne i zmierzają w stronę centrum miasta, do podziemi  Zamku, gdzie podczas drugiej wojny światowej siedzibę miał Adolf Hitler…
W świecie pewnej kobiety, seksoholiczki i nimfomanki, wydarzyć się może dosłownie wszystko. Pożądanie to jej drugie imię. Wynaturzenie to słabość, z którą sobie nie radzi. Marzeniem jest mężczyzna, dla którego jest skłonna wiele poświęcić... Gdyby tylko wiedziała, z kim i czym przyjdzie jej się zmierzyć.
Co bylibyście w stanie uczynić w zamian za duże pieniądze? Posunęlibyście się do czegoś naprawdę paskudnego? Dla ojca chorego dziecka i męża bezrobotnej kobiety liczy się tylko to, by zapewnić im godne życie… za wszelką cenę.
Upiorna uczta to dziewięć opowiadań dla miłośników mocnego, bezkompromisowego horroru, przeżartego oldskulem i erotyką.  To dziewięć dróg, które prowadzą do miejsc strasznych, gdzie próżno szukać miłości i ciepła. Chyba, że mowa o miłości diabelskiej i żarze piekielnym…"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz