24.10.11

"MASTERTON" I TARGI KSIĄŻKI W KRAKOWIE

Wszystkie znaki na niebie i w piekle wskazują, że książka o Grahamie Mastertonie, jaką napisałem do spółki z Piotrem Pocztarkiem i Grahamem Mastertonem ukaże się 4 listopada nakładem wydawnictwa Albatros. Pozycja wiele razy zmieniała tytuł, ostatecznie będzie się nazywać po prostu MASTERTON i będzie zawierać niepublikowane wcześniej opowiadania Brytyjczyka, alternatywne zakończenie słynnej powieści MANITOU, wiersze, wywiad rzekę z pisarzem, wywiady z członkami rodziny Mastertona, a także dogłębną analizę twórczości autora. Nad tą książką pracowaliśmy z Piotrem trzy lata. Kawał czasu, a jeśli dołożyć do tego nieustanne dopieszczanie książki, ciągłe analizowanie materiału i jego uzupełnianie, można rzec, że chyba bardziej się tej pozycji dopracować nie dało. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy po nią sięgną, będą usatysfakcjonowani.

Jak zapewne niektórzy z Was już wiedzą, Graham Masterton pojawi się na nadciągających wielkimi krokami Targach Książki w Krakowie. Będę również ja i Piotrek. Będziemy podpisywać naszą książkę na stoisku A43 kolejno w dniach: 4.11.2011 w godzinach 16.00-17.00 oraz 5.11.2011 w godzinach 12.00-13.00. Planowane jest rownież spotkanie w Warszawie, szczegóły na ten temat wkrótce.

A poniżej ostatnia, prawdopodobnie ostateczna już wersja okładki do książki MASTERTON.

2 komentarze:

  1. Świetna książka p. Robercie. Miałem okazje zakupić ją na targach książki w Krakowie. Dziękuję za autografy na książce oraz uścisk dłoni;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki, Mordum! :-)

    Rob

    OdpowiedzUsuń