24.8.10

TRZECIE URODZINY OFICJALNEJ STRONY G. MASTERTONA

W dniu dzisiejszym mijają trzy lata odkąd działa polski oficjalny blog Grahama Mastertona. Pamiętam, że gdy go zakładałem, nie przypuszczałem nawet, że stanie się tak popularny i lubiany, jak jest dzisiaj. Pragnąłem jedynie podzielić się z ludźmi swoją pasją czytania książek Brytyjczyka oraz pozwolić jego fanom być na bieżąco z wszelkimi nowinkami dotyczącymi ich ulubieńca. Strona szybko zyskała czytelników, a ja postanowiłem rozbudować blog, zamieszczać w nim już nie tylko recenzje, ale i najświeższe informacje dotyczące powstających powieści Mastertona, zdjęcia, rozbudowaną bibliografię czy wypowiedzi pisarza. Będąc z nim w stałym kontakcie mogłem żonglować informacjami najpewniejszymi i otrzymywać od samego źródła materiały unikatowe, jak choćby artykuły Grahama na temat powstających, bądź dopiero napisanych książek.

W 2009 roku dołączył do redakcji Piotr Pocztarek – równie wielki fan Mastertona jak ja, autor mnóstwa recenzji i artykułów na temat prozy Anglika. Teraz działamy we dwójkę. I razem świętujemy trzecią rocznicę istnienia strony.

Z tejże okazji zachęcam do odwiedzenia oficjalnego polskiego bloga Grahama Mastertona, a konkretnie do zapoznania się z
ostatnim wpisem. Można zgarnąć książki, wziąć udział w zabawie, wypowiedzieć się na temat pisarza, strony, redaktorów. Ot, pofolgować sobie!

Zapraszam serdecznie.

2 komentarze:

  1. Szykują się kolejne konkursy. Z Albatrosem i z Rebisem.

    OdpowiedzUsuń